Úvod

 

Hlavní činností společnosti PV-OBCHOD s.r.o. je velkoobchodní prodej olejů a maziv té nejvyšší kvality od významné světové společnosti REPSOL.

  • V automobilovém průmyslu oleje značky REPSOL zvolila jako prvonáplň svých motorů automobilka SEAT. V motocyklovém průmyslu oleje značky REPSOL jako jediné splňují specifikace značky HONDA. REPSOL jsou automobilové a motocyklové oleje nejvyšší kvality. V naší nabídce naleznete produkty pro osobní automobily, nákladní automobily, motocykly a sněžné skůtry, dále autokosmetiku a kosmetiku pro motocykly, motorové oleje, převodové oleje, oleje syntetické, polosyntetické, minerální také plastická maziva, brzdové kapaliny, chladící kapaliny, tlumičové oleje a další... 
  • Od počátku s našimi zákazníky a obchodními parnery vytváříme korektní a dlouhodobé vztahy založené na profesionálním přístupu a vzájemné důvěře. Díky této spolupráci se stáváme stále vyhledávanějším prodejcem a obchodním partnerem na trhu v několika oblastech distribuce námi nabízených produktů. Našich zákazníků si velice vážíme, přistupujeme k nim individuálně, profesionálně a s projeveným osobním zájmem řešit jejich požadavky, potřeby, přání a připomínky. Stále se snažíme zvyšovat úroveň námi nabízených služeb. 
  • V případě Vašeho zájmu o navázání spolupráce nás neváhejte kontaktovat

 

 
 
Partnerské odkazy:

Autoškola Raabe  Řemeslnické práce